salamandry - komentarze


Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku!!! Zdrowia, szczęścia, pomyślności, sukcesów na drodze harcerskiej i nie tylko
Życzę wszystkim Salamandrom, całej 158 drużunce i szczepowi
Oraz Ludzikom z 28(żeńskiej i męskiej), 56(szczególnie dla takiego jednego - Majta przesyła całuski).
Pozdrawiam
PS. Salamandry piszcie częściej notki!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.06.2006 :: 11:03 :: abtz72.neoplus.adsl.tpnet.pl

AtKa

widze ze wy tesh sie starałyście.. było duzo fotek.. ale od pół roku nic :((.. co sie dzieje?? salamandry !!:)) :PP.. piszcie, piszcie, piszcie.. ile sił.. co dizennie albo cześciej!! no i na forum tesh sie udzielajcie bo robie akcje
09.05.2006 :: 19:13 :: abrj243.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dh Aga

Ello młode harcereczki no ja starsza bo ma sie juz pionierke i zielony sznuri proporczyk druzynki dlatego Dh napisalam bo chyba u was tez taki zwyczaj ze sie tak mowi na starych harcerzy taaa???poźdro małe ń?xD


Maleńkie dawajcie notki jakies albo se pb zaluzcie i miodzio będzie nomalnie płatki miód orzeszkixD

Wiem że bez sensu pisze ale waszego bloga chce ozywic jakoś może abrakadabra simsalabim bufff i nowa notka sie pojawi!!

Ponoc was tam sporo jest dawać noteczki maleńke raz dwa xD

Dh Agucha zawsze sie rozpisze ale wiecie u mnie to juz norma a wy nie piszecie ń??xD


Druhenki niech was zastepowa zagoni do pisania oj oj oj
przynudzam ń??xD
ok juz kończe
pozdero dla Salamanderek śle Dh Aga

Cmokaski malutke:D
kończem ń??xD



do nastepnej noci;p


papapap

24.03.2006 :: 18:32 :: host-81-190-25-94.torun.mm.pl

Michasia=*

Oj..myślałam, że tego bloga już nie ma
A tu patrze ostatnia notka z 30.12...
moich urodzin, ale dobra
Laski teraz was zagonie do pisania notek, tak ze codziennie bedzie nowa na tym blogu!!!!
11.01.2006 :: 15:17 :: abqk186.neoplus.adsl.tpnet.pl

Alusia z Westal

A już nie piszecie nic drogie Salamandry <ojoj> Majta,Ola,ilonka Tyle was jest a żadna z was nie napisze ;( ( Bo misiunia to pisze) Ale dobra <lol>
Ps. Majta mam kolejna osobę do zabicia ;P
A nawet i kilka moze i kilkanaście
30.12.2005 :: 22:03 :: absl95.neoplus.adsl.tpnet.pl

noi nawzajem:)
i żeby tam u Was było fajnie tak jak my jeszcze byłyśmy:)
i wogle tam wszytskogo naj i fajnego sylwestra;D
Talk.pl :: Wróć