salamandry - komentarze


Hejka!
Dziś wróciłyśmy ze złazu hufca, który organizowała nasza drużyna (trasa harcerska). Spotkałyśmy wiele znajomków (Westalki, Ja - 88TDH, 87TDH, 124TDH). Po przyjeździe zostaliśmy przydzieleni do klas: my miałyśmy klasę nr 45 i miałyśmy chyba najmniej osób w klasie Ola, dh. Madzia i ja poszłyśmy na punkty. Dostałyśmy zadanie, zagadkę oraz punkciki dla patrolów. Ja grałam z patrolami w kółko i krzyżyk na pięć i przy okazji dostałam nową ksywkę dh. Krzyżyk. Później było świeczkowisko i nocny alarm. Nie poszłam na niego, bo mi nie pozwolili:p Poszły tylko: Majta, nasza dh. podzastępowa i Daria. Od nich dowiedziałam się, że były świetlikami i biegały po lesie, a patrole musiały je łapać. Następnego dnia poszliśmy do lasu i siedzielismy znów na punktach. Ja siedziałam z Majtą i Wiolką, ale blisko nas były także: Kaja i Agatka oraz Emu i Daria. Na naszym punkcie trzeba było przewrócić Wiole i ze mną albo z Majta była wojna na poduszki z zawiązanymi oczami gdy już wszystkie patrole do nas przyszły poszłyśmy do Emu na punkt. Byli tam też dh. Tomasz, dh. Śliwa, Ariel i Kozak. Przywiązali linę do drzew i bujali się na niej, póżniej zrobiły się dwie huśtawki i się kopali podczas bujania. Później złamała się gałąź, ale im to nie przeszkadzało. Dopiero, kiedy gałąź spadła, zebraliśmy się wszyscy i wróciliśmy do szkoły.
Na obiad była grochówa, a po południu gra wojenna. My byliśmy Niemcami inne patrole Polakami i my musieliśmy ich łapać za okup. Chyba tak to było - ja takich gier nigdy nie kojarzę Wieczorem świeczkowisko i spanie.
Następnego dnia pakowaliśmy się i sprzątaliśmy nasze klasy i całą resztę. Później apel, na którym zostały rozdane nagrody.
I do domu
Taki właśnie był nasz złaz
Może jutro albo kiedy indziej dodam nową notkę.
Na dziś kończę, bo muszę odespać
Nabazgrała Michasia

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.11.2005 :: 18:44 :: agl43.neoplus.adsl.tpnet.pl

Olka

No biwak był super. Bym mogła ciągle opowiadać
22.10.2005 :: 20:38 :: host-81-190-24-237.torun.mm.pl

ilonka

tak biwak był siuper!!! poznałam wiele fajowych ludzi!!! :) :)
06.10.2005 :: 21:21 :: host-81-190-26-121.torun.mm.pl

Michasia

Natalia odpowiadam ci, że w naszym zastępie podzastępową jest nasze malutki dzieciątko - ilonka:p a jak chcę ja powkurzać to jej tak właśnie dokuczam;););)

04.10.2005 :: 19:29 :: host-81-190-24-237.torun.mm.pl

majta

Misuniu zapomnialas jeszcze o 56 fruzynie =P i to chyba dosc waznej bo ona wygrala trase harcerska =] fajnia notka , pozdroo =*
04.10.2005 :: 19:28 :: agw162.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ala- Westalka

Hejka..... Ja bylam w jednym z patroli i to był dosc meczacy złaz........... no i heheh nie zlapałam ani jednego świetlika ......
04.10.2005 :: 16:26 :: host-81-190-16-242.torun.mm.pl

natalia

tak to prawda złaz był ok !!! a tak przy okazji kto jest u was poazastępową???
02.10.2005 :: 22:00 :: host-81-190-28-181.torun.mm.pl

Gusia :)

na złazie bylo swietnie chciałabym tam wrócic
Talk.pl :: Wróć