salamandry - komentarze


Hej!
Misiunia z tej strony
Jakie ja dziś miałam emocje, jakie uczucia!
Byłam dziś na uroczystości z okazji upamiętnienia września 1939r. , ale ze sztandarem szkoły nie z harcerstwa...
I tam była dh. Lidia Lach, i Zalewski i wiele innych ważnych osób. I było takie piękne przemówienie(niestety nie weim kto je głosił). a potem żołnierze strzelali z karabinów 3 razy i to było strasznie głośne. Za pierwszym razem to myślałam, że mi bębenki rozerwie
I składali kwiaty, zapalali znicze...
I było wielu sztandarowców z innych szkół, ale byli też nasi! Dh. Smerfik, Kaja i Wiki byli przy sztandarze(nie wiem jakim, ponieważ nie widziałam dokładnie, szkoda), a Wiśnia była też chyba koło prporca szczepu lub drużyny i jeszcze Kasia była. I był nasz były drużynowy: dh. Błażej
I cieszę się, że tam byłam bo to było takie niesamowite uczucie kiedy słuchałam i śpiewałam po cichutku Rotę i jak grali melodię hymnu Polski, że tylu ludzi zginęło, abyśmy my mogli żyć w spokoju, w niepodległej Polsce...
Kończę i mam prośbę do zastępowej: Czy mogłybyśmy kiedys pojechać na Barbarkę w mundurach ze zniczami i tam chwilkę pobyć?
Uczucia i emocje spisała Misiunia

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.09.2005 :: 17:05 :: agw69.neoplus.adsl.tpnet.pl

alusia z westal

hejka ten blog jest superzasty<lol>;d no i fajnie mialas ja chcialabym byc tam razem z toba........... a i eszcze jedno jak masz gg to podłacz sie do mnie moj numer gg to : 7264961
wy macie fajoska stronke zastepu.......
17.09.2005 :: 18:49 :: aee43.neoplus.adsl.tpnet.pl

asia 87

fajny blog :)))))))))) pozdrowienia dla wilkow i salamander:)pa

17.09.2005 :: 17:46 :: host-81-190-30-150.torun.mm.pl

Misiunia:)

Przepraszam Cię Gusia, że nie napisałam o twoim i Aty wkładzie w tą zabawną historyjkę
Ale zwała była jak się obudziłam, a Ilonki nie ma, na miejscu jej łóżka rosną sobie jagódki, a ona sobie biega na skarpetkach po naszym podobozie
Pozdrawiam wariatkę Ilonkę i wszystkie Salamandry:*
17.09.2005 :: 17:18 :: host-81-190-28-181.torun.mm.pl

Gusia :)

a ja chciałam cos do tej poprzedniej notki napisać : wtedy jak Ilonka została przeniesiona do naszego namiotu to nietylko dh.Maja i dh Igor ją przenosili ale także warta czyli Ata+ja śmieszne to było pozdrawiam wszytkie Salamndry
17.09.2005 :: 08:50 :: host-81-190-16-231.torun.mm.pl

Nareszcie jakaś nowa notka Na Barbarkę pewnie, że możemy jechać, bardzo się cieszę, że padła taka propozycja pzdr dla wszystkich zrzeszonych i niezrzeszonych
Talk.pl :: Wróć