salamandry - komentarze


TU NAJWSPANIALSZA DRUHNA CZYLI JA :D WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z BIESZCZAD, JESZCZE NIE BARDZO KONTAKTUJĘ, CO SIĘ DZIEJE (WIECIE NOC W POCIĄGU ITD.), ALE UZNAŁAM, ŻE TA INFORMACJA MUSI BYĆ ZAMIESZCZONA NA TYM BLOGU TAK SZYBKO JAK TO SIĘ TYLKO DA. WIDZIAŁAM NAJPRAWDZIWSZĄ SALAMANDRĘ, LUDZIE JAK MI SERCE WALIŁO, TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ, OCZYWIŚCIE FOTKĘ ZROBIŁAM, CHYBA SIĘ TROSZKĘ PRZESTRASZYŁA, ALE ROZPOZNAŁA SWOJĄ RODZINKĘ CZYLI MNIE:D:D:D TERAZ TO IDĘ LULU...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.11.2006 :: 17:00 :: eoh13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kmaila

cze i jak ta,m u Was bo u mnie wszystko dobrze mam duzo pracy ale fajne jest mam chłopaka i żyje mi się z nim dobrze chodze z nim juz przez 24 lat wiem też dużo ale to jest mój chłopak z 1 klasy podstawowej nom jest piękny !!!!!! I KOCHAM GO BARDZO ;*!!!!!!!!!!!!! kiedyś dam wam jego zdjęcie ! papappa napiszcze do mnie ale napiszcie tak żebym wiedziała
29.08.2005 :: 20:42 :: host-81-190-21-239.torun.mm.pl

Misiunia:)

Ja też chcę zobaczyć SALAMANDRĘ!!! chociaż nie muszę bo dziś widziałam dwie(Olkę i Majte)
Salamandry RuleZz!!!
29.08.2005 :: 09:13 :: ayg66.internetdsl.tpnet.pl

inna

Hej! Fajny blogasek. Będę tu zaglądać. Wpadnij czasem do mnie i zostaw komcia! Pozdrawiam. www.inna.talk.pl
Talk.pl :: Wróć