16.09.2005 :: 22:08
Hej! Misiunia z tej strony Jakie ja dziś miałam emocje, jakie uczucia! Byłam dziś na uroczystości z okazji upamiętnienia września 1939r. , ale ze sztandarem szkoły nie z harcerstwa... I tam była dh. Lidia Lach, i Zalewski i wiele innych ważnych osób. I było takie piękne przemówienie(niestety nie weim kto je głosił). a potem żołnierze strzelali z karabinów 3 razy i to było strasznie głośne. Za pierwszym razem to myślałam, że mi bębenki rozerwie I składali kwiaty, zapalali znicze... I było wielu sztandarowców z innych szkół, ale byli też nasi! Dh. Smerfik, Kaja i Wiki byli przy sztandarze(nie wiem jakim, ponieważ nie widziałam dokładnie, szkoda), a Wiśnia była też chyba koło prporca szczepu lub drużyny i jeszcze Kasia była. I był nasz były drużynowy: dh. Błażej I cieszę się, że tam byłam bo to było takie niesamowite uczucie kiedy słuchałam i śpiewałam po cichutku Rotę i jak grali melodię hymnu Polski, że tylu ludzi zginęło, abyśmy my mogli żyć w spokoju, w niepodległej Polsce... Kończę i mam prośbę do zastępowej: Czy mogłybyśmy kiedys pojechać na Barbarkę w mundurach ze zniczami i tam chwilkę pobyć? Uczucia i emocje spisała Misiunia